Nákupní košík

ZOBRAZIT KOŠÍK

Výběr. Bibliografický přehled ročníků I XXXVII (1964 - 2000)

Výběr. Bibliografický přehled ročníků I  XXXVII (1964 - 2000)

10,- Kč

Časopis pro historii a vlastivědu jižžních Čech. Sestavil: Karel Pletzer Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích 2004.
Váz., 264 s.

Výběr je regionálně zaměřený časopis, který otiskuje zejména původní badatelské práce předevšším z oboru historie. Nové informace ze staršších i novějších dějin přinṚí nejen články, ale i kratšší materiálové práce z archivních a muzejních fondů, které tak zpřístupňují dosud neznámé prameny a obohacují historické poznání zdejššího prostředí. Jeho čtvrtletní periodicita umožžňuje brzké publikování posledních výzkumů. Výběr rovn쾞 aktuálně uveřejňuje anotace a recenze nové literatury v oddíle Jižžní Čechy v tisku. Koncepční skladbu příspěvků dotvářejí pravidelné rubriky Osobnosti, Historické drobnosti z kraje a Numismatika. Autorský kolektiv se sestává zejména z muzejních pracovníků a jejich kolegů z archivů a dalšších odborných pracovišťš.

Už jste u nás nakupovali? Přihlašte se a nemusíte své údaje znovu vyplňovat.

Budete u nás nakupovat častěji? Zaregistrujte se.

REGISTRACE